13
مارس

اجرای سقف لابل در بزرگترین سالن آمفی تئاتر ایران

گروه صنعتی لابل در ایران هزاران پروژه نصب سقف کشسان را با موفقیت و رضایت کامل مشتری اجرا کرده است که در بین آن ها پروژه های چشمگیری وجود دارد. یکی از مهم ترین آنها اجرای سقف لابل در بزرگترین سالن آمفی تئاتر ایران می باشد، سقف سالن وزارت کشور، بزرگترین سالن آمفی تئاتر ایران، می باشد.وزارت کشور از ارگان های بسیار مهم دولتی است و تمام جزئیات به کار رفته در ساخت قسمت های مختلف آن به دقت مورد بررسی افراد حرفه ای قرار می گیرد و تنها بهترین مصالح و مواد اولیه، که هم از نظر زیبایی شناختی و هم از لحاظ ایمنی و سلامت تضمین شده باشند، در ساخت آن استفاده می شوند.

گروه صنعتی لابل مفتخر است، با ارائه بهترین متریال موجود در بازار، انتخاب دولت ایران برای اجرای سقف کشسان لابل در سالن آمفی تئاتر وزارت کشور باشد. یکی از دلایل اصلی استفاده از سقف کشسان لابل در سالن آمفی تئاتر وزارت کشور، خاصیت آکوستیک سقف لابل می باشد. این ویژگی از انعکاس صدای تولید شده در سالن آمفی تئاتر جلوگیری می کند تا صدا با کیفیتی بسیار بالا به گوش شنونده ها برسد.
در سقف سالن آمفی تئاتر وزارت کشور از سقف چاپی لابل بر روی پارچه کشسان مات استفاده شده است که در زیر آن نورپردازی SMD به صورت بک لایت اجرا شده است. همانطور که در تصویر مشاهده می کنید، این نوع سقف کشسان برای محیط های رسمی زیبا و مناسب می باشد.

بیشتر بخوانید  آشنایی کامل با سقف کشسان