07
جولای

مقاومت سقف کشسان_ نوسادکور

سقف کشسان  دارای مزایای زیادی است که سلامت، امنیت و زیبایی یک محیط را تضمین می کند. مقاومت سقف کشسان از جمله مزایای ویژه این محصول نوآورانه است. سقف کشسان می تواند بیش از 150 کیلوگرم سنگینی را در هر متر مربع تحمل کند. این مقاومت باعث می شود سقف در برابر نشت آب، ریزش  احتمالی مصالح و تجهیزات سقف، حتی در هنگام ریزش آوار زلزله، مانع آسیب رسیدن به منزل و افراد حاضر در محیط شود. اما سقف کشسان غیراستاندارد این مقاومت را نداشته و توانایی تحمل بار را ندارد.
در مقابل سقف های کشسان غیر استاندارد نیز وجود دارند که علاوه بر رنگ کدر و کیفیت پایین، تحمل سنگینی را نیز نداشته و اندک سنگینی وارد شده به سقف را تحمل نمی کنند و پاره می شوند.

مزایای دیگرسقف کشسان چیست؟

آنتی باکتریال و ضد گرد و غبار

برخلاف سقف ­های سنتی، این سقف­ ها نه­ تنها تولید گرد و غبار نمی­ کنند، بلکه مانع از انتقال گرد و غبار از فضای پشت سقف ­می­ شوند. مواد به کار رفته در تولید این سقف­ ها امکان رشد و تکثیر باکتری و قارچ را ناممکن می ­کند. این ویژگی، سقف کشسان را برای استفاده در اماکن درمانی مانند بیمارستان ­ها، اتاق­ های عمل و آزمایشگاه­ ها ایده آل  می ­نماید.
 

قابلیت آکوستیک

متریال سقف کششی عایق صدا (آکوستیک) هستند. به همین دلیل برای سالن کنفرانس، سالن ضبط صدا، آمفی تئاتر، سالن کنسرت و … بسیار مناسب هستند.
 

قابلیت چاپ با تنوع رنگ فراوان (بیش از 150 رنگ)

قابلیت چاپ بر روی پارچه کشسان و تنوع رنگ بالا، امکان ایجاد هماهنگی و هارمونی سقف با دیوار، کف، مبلمان و اسباب و اثاثیه را به بهترین نحو ممکن فراهم می کند.
 

بیشتر بخوانید  معماری داخلی

وزن کم پارچه کششی

وزن هر متر­مربع سقف­ کشسان لابل حدود 200 گرم است؛ از این روی متریالی ایده آل جهت سبک­ سازی پروژه ­های ساختمانی به حساب می­ آید.
 

قابلیت بزرگنمایی و بازتاب تصاویر محیط

یکی از انواع سقف ‌های کشسان، سقف لاکر است. این نوع سقف کاذب کشسان به­ دلیل سطح بسیار صاف و آینه این، تصاویر محیط را بازتاب می‌کند. این مزیت موجب بزرگنمایی و بخشیدن عمق بصری به محیط می شود.
 

بیش از 20 سال طول عمر مفید و گارانتی 12 ساله

با توجه به بیش از دو دهه سابقه بین المللی گروه صنعتی لابل ، پروژه ­های بسیاری با 20 سال عمر، بدون تغییر در کیفیت، در 6 کشور دنیا وجود دارد. گروه صنعتی لابل تمامی محصولات کشسان خود را تا 12 سال ضمانت می کند.