23
ژوئن

نوسادکور_مزایای سقف کشسان چیست؟

سقف کشسان  نوعی سقف کاذب دکوراتیو است که استفاده از آن در کشورمان رو به فزونی است. علت اصلی استقبال از این نوع سقف، مزایای زیاد و کاربردی آن است. شاید با خود بپرسید مزایای سقف کشسان چیست؟ سقف کشسان  ترکیبی از زیبایی، ایمنی و سلامت است. در این مطلب با هم مزایای سقف کشسان را می خوانیم.

مزایای سقف کشسان:

سریعترین نصب، بدون نیاز به زیرسازی

سقف کشسان  ظرف مدت زمان 24 الی 72 ساعت کاری آماده و به مشتری تحویل داده می شود. تیم اجرایی نوسادکور توانایی اجرای روزانه تا 300 متر­ مربع از سقف را دارد.

زیبایی منحصر به فرد

سقف کششی  از انواع سقف های دکوراتیو بوده و ترکیب منحصر به فردی از زیبایی و خلاقیت است. شما می توانید هر انچه در ذهن دارید را با سقف های کشسان به واقعیت برسانید.

قابلیت جابجایی

هر ­زمان که نیاز به دسترسی به فضای پشت سقف وجود داشته باشد، می­ توان در کوتاه ­ترین زمان ممکن، سقف را باز و بسته کرد. سقف­ های کشسان  دارای قابلیت جابجایی نیز هستند. در صورت نقل مکان مشتری به منزل جدید، می­ توان سقف را باز کرده و مجددا در محل جدید نصب کرد.

 

تحمل وزن بالا و مقاوم در برابر ریزش بار احتمالی

سقف­ کششی  در برابر ریزش مصالح ساختمانی (در صورت وقوع زلزله، ریزش آوار و مشکلات تاسیساتی) انعطاف پذیر و مقاوم می­ باشد. گروه صنعتی  محصولات خود را در برابر بار وارده تا 150 کیلوگرم در هر مترمربع ضمانت می ­کند.
 

مقاوم در برابر اشتعال

سقف در برابر اشتعال مقاوم است؛ به این معنی که در معرض آتش شعله ور نمی شود و از انتشار آن جلوگیری می کند. همچنین سقف  پس از اطفای حریق به حالت اولیه خود باز می گردد. شایان ذکر است که سقف کشسان  دارای استاندارد اروپایی آتش نشانی نیز می باشد.

بیشتر بخوانید  درباره کناف

پوشاندن سیم کشی، لوله کشی، پوسیدگی و خرابی­ های موجود در سقف

از آنجایی که  این سقف  نوعی سقف کاذب به حساب می‌آید، اندکی از سقف اصلی پایین تر نصب شده و این مسئله موجب می شود مانند پوششی، تمامی خرابی ‌های سقف و مسیر اتصالات و لوله ‌ها و سیم کشی برق را بپوشاند.
 

ضد آب، ضد رطوبت

خاصیت ضد رطوبت، ویژگی مؤثری است که سقف ­های کشسان را جهت استفاده در فضاهای مرطوب مانند استخر، سرویس بهداشتی و حمام، ایده آل است. این ویژگی در مواردی همچون ترکیدگی لوله آب، نشتی لوله ­های تاسیساتی و پساب، از انتقال آب جلوگیری می­ کند و باعث پیشگیری از ضررهای احتمالی ناشی از ریزش آب در داخل ساختمان خواهد بود.
 

قابلیت شستشو

با مدرنیزه شدن شهرها، آلودگی و چربی­ های محیطی به پدیده ­ای آزار دهنده، به ویژه در میان ساکنین شهرها تبدیل شده است. قابلیت شستشوی سقف ­ها این امکان را به صاحبان فضا می ­دهد که در هر زمان  و به راحتی با استفاده از دستمال و شیشه شور، سقف را از آلودگی ­های محیطی پاک کنند.