18
اکتبر

چگونگی فرایند چاپ سقف های کشسان

دیوارهای چاپ شده سفارشی
تصور کنید دیوارهای خانه یا محل کارتان بوم تهی از هرگونه نقشی است که قرار است شما با دستان خودتان زندگی را برای خود به ارمغان بیاورید! یا اینکه قادر باشید منظره شهری، آثار هنری گلدار و یا آرم شرکتی، یا هر نوع برند تجاری را می توان برای ایجاد سبک و ارتباطی که نیاز دارید روی بوم انتخابی خود ایجاد کنید. شما می توانید هر اندازه از آثار هنری دیوار به دیوار یا بوم بزرگی را برای محل مورد نظر خود انتخاب کنید. شما می­توانید از بانک عکس های ما تصاویر یا آثار هنری مورد علاقه خود را انتخاب کنید.
سقف های چاپی سفارشی
برای یافتن سقفی چشمگیر و تاثیرگذاری آن در هر اتاق جستجوی خود را آغاز کنید. سقف های سفارشی چاپ شده در بسیاری از حمام­های خانگی، دفاتر، هتل ها، رستوران ها، مراکز خرید، کافه ها، استخر ها و مناطق تفریحی بسیار محبوب هستند. تصاویر هیجان انگیز در فضای شما با کارهای سفارشی اعمال شده به سقف­های دیوار به دیوار، پانل های حلق آویز یا اشکال سه بعدی که می تواند نور پس زمینه را در هر مکان منعکس کند، تغییری ایجاد کند.
قابلیت­های مرتبط با چاپ
دیوارها و سقف های سفارشی چاپ شده دارای پوششی سخت هستند و برای استفاده داخلی و خارجی با گارانتی 10 ساله تولید می شوند. ما مواد پایه وینیل و بوم را با ظرفیت چاپ 16 ” 200 x ” با بدون درز یا وصله به مشتریان ارائه می دهیم. ما می توانیم با اضافه کردن سیستم های پنل اضافی ابعاد بزرگتری را تولید و ارائه کنیم.
فضای خود را با دیوار و سقف چاپ شده با تکنولوژی پیشرفته سفارشی تغییر اساسی دهید. فابریک­ LAQFOIL به زیبایی بر روی یک سطح صاف با جوهر های با کارایی بالا که روی فابریک حک میشود­، قابلیت چاپ دارند. ما بر روی هر یک از فابریک­ها از جمله مات، براق، مروارید، ساتن، شفاف و آکوستیک طرح­هایی را چاپ می کنیم.
میتوانیم بگوییم این محصول فضای شما را به اصطلاح برند و تزئین می­کند در عین حال دیوار و یا خرابی­های مربوط به سقف مانند گچ، عایق، سیم کشی ضعیف، سیستم های تهویه و سطوح ناهموار را پنهان می­کند. این می تواند با هر محصول سطح LAQFOIL® Stretch Surface از جمله روش­های روشنایی، اشکال سه بعدی یا پرداخت CNC سفارشی ترکیب شود.
100 ٪ ضد حریق در حوزه ساخت و ساز
LAQFOIL® Stretch Surfaces دارای درجه ضد حریق Class 1 / Class 0 / M1 / M0 / B1 است که جهت کابرد آن در حوزه ساخت و ساز طراحی و با مواد PVC قابل بازیافت مجدد ساخته شده است. آن قابل جابجایی، قابل استفاده مجدد، قابل شستشو و ساخته شده با مواد 100٪ قابل بازیافت است. ضد آب، ضد میکروبی و مقاوم در برابر لکه های آب و کپک، مقاوم در برابر حرارت و انرژی کارآمد است.
نمای چاپ شده سفارشی
خلاقیت خود بسط و گسترش دهید دیوارها و سقف­های خود را با روشی کاملا جدید تزئین کنید! نمای کششی و سفارشی چاپ شده ما با عرض 16 و با طول 200″ بدون هیچ گونه اتصالاتی است. سیستم فریم ما امکان ابعاد نامحدودی را برای مشتریان گسترش می­دهد. به دنیای تصاویری از منظره شهری، گرافیک جسورانه، گیاهان زیبا و یا کاخ­های مجلل برای مقیاس­های تزئینی بزرگ و یا قطعه هنری دیوار به دیوار خوش آمدید.
 
سبک­های روشنایی
LAQFOIL® Lighting Solutions ارائه کننده سقف های درخشان و یا دیوارهایی در قالب های صاف و تخت، با اشکال چند سطحی یا سه بعدی است. فضای داخلی خود را با مقیاس نور پس زمینه LED روی فابریک ساده و یا سفارشی چاپ شفاف روشن کنید یا روشنایی را روی لبه پانل های خود برای روشن کردن محیط طراحی اعمال کنید. ما همچنین تکنولوژی Starry Night Sky را با استفاده از چراغ های فیبر نوری که در تاریکی چشمک می­زند، ارائه می کنیم.
ثبت نام شرکت داخلی
علائم و اشکال سفارشی چاپ شده با فرمت استاندارد برای برقراری ارتباط نام تجاری مشتری با استفاده از پوستر دیوار به دیوار چاپ شده بدون درز، بنرها، علائم، آثار هنری و اشکال سه بعدی برای ویژگی های داخلی ایده آل هستند. علامت های تجاری را می توان با سبک­های نورپردازی و آکوستیک برای برطرف کردن نیازهای طراحی و نام­های تجاری ترکیب کرد.
اشکال سه بعدی داخلی
این که آیا شما می خواهید یک اشکال سه بعدی ایجاد کنید یا به سادگی از موانع نمای بگذرید، LAQFOIL® Stretch Surfaces قاب های مدولار سفارشی و سازه ای را ارائه می دهد که کاملا به فضای شما همخوانی خواهد داشت. از جمله سازه های آویزان، حصار، لوسترها، مجسمه های ساده و در مورد علائم محدودیت هایی برای شکل، ابعاد، رنگ و پرداخت آن وجود دارد. این ساختار با پوشش LAQFOIL® Stretch PVC، مواد متخلخل یا آکوستیک در هر پرداخت به صورت سفارشی قابل چاپ شدن است، برش CNC و ترکیب با LAQFOIL® Lighting Solutions نیز خالی از لطف نیست.