09
ژوئن

1- متریال ها _ نوسادکور

  • متالیک

سقف های کششی متالیک در رده سقف های مجلل لاکچری قرار دارند. تفاوت این سقف ها درخشش یکپارچه و متفاوت آن هاست.
رنگ های مورد استفاده در این سقف ها معمولا طلایی- نقره ای یا برنزی است. سقف های متالیک برای حمام- دست شویی- پذیرایی- رستوران ها- سالن های آرایشی و بوتیک ها مناسب هستند.

  • Perlamuter

سقف های کشسان که دارای درخشش صدفی هستند و وجود هاله های گوناگون نوری از ویژگی های برجسته این متریال است. ترکیب سقف های مات و لاکر در این طرح جذابیت خاصی را ایجاد می کند.

  • مات

سقف مات بدون درخشندگی و بسیار زیبا مورد علاقه طراحان دکوراسیون داخلی جهت طراحی به سبک مینیمال است که هم به صورت ساده و هم چاپی استفاده می شود. همچنین مناسب اماکن بزرگ و سالن هایی با ستون و معماری خاص و مبلمان مجلل نیز هست.

  • ساتن

سقف ساتن تا حدود 60 درصد نور را از خود عبور می دهد وهمانند پارچه-های ابریشمی شفافیتی مرواریدگونه دارد.

  • فیبرنوری

سیستم های فیبرنوری (آسمان ستاره ای) سیستم های خاص برای سازه های سقفی هستند استفاده از چاپ
و فیبرهای نوری -آسمانی واقعی با ستاره های درخشان را ایجاد می کند. LED
سقف های کشسان با فیبرنوری به صورت ثابت (استاتیک) یا متحرک می باشند که در آن ها افکت های نوری مختلف استفاده می شود. مخصوصا وقتی که در آن ها از کریستال سوارسکی استفاده می شود که به صورت ستاره ای روی سقف نورافشانی می کند.

  • گلکسی

سقف گلکسی سطحی ایجاد می کند که همانند سنگ های برلیان قیمتی می درخشد. این افکت به دلیل وجود اکلیل های نقره ای و طلایی در این سقف ها است.
افکت گلکسی را می توان با نورپردازی مخصوص بزرگسالان روی این سقف ها چندین برابر کرد.این سقف ها برای اتاق- اتاق کودک- کافه و تمام مکان هایی که از زرق و برق بالایی برخوردارند مناسبند.

بیشتر بخوانید  اطلاعات سقفواره