08
مه

۱۰ مزیت مهم سقف کشسان نسبت به کناف

🔻وزن بسیار کم سقف کشسان نسبت به کناف
کناف ها از مصالح قدیمی و در نهایت از کامپوزیت ها تولید می شوند که وزن بسیار بالایی نسبت به این سقف دارند اما سقف کشسان به دلیل این که حجم داخلی ندارد بسیار سبکتر از کناف است. ضخامت کمتر از یک سانتیمتر برای یک سقف کاذب به غیر یا سقف کشسان در هیج روش دیگری امکان کاربرد ندارد.

🔻فناوری بسیار پیشرفته و جدید نسبت به کناف
کناف در واقع ادامه همان روش ساخت و ساز قدیمی درمحل ساختمان است اما 
 در کارخانه و ازقبل تولید می شود. به لحاظ فناوی به هیچ عنوان قابل مقایسه با کناف نیست. وقتی صحبت از کناف یا هر سقف کاب سنتی دیگر می شود ساخت و رنگ آمیزی درمحل اولین گزینه لازمه است اما در سقف کششان فقط در محل نصب انجام می شود.

🔻سقف کشسان Labell، تمیز و عاری از هر گونه ضایعات
 بر خلاف کناف سقف کشسان تمیز و عاری از هر گونه ضایعات و نخاله است. حتی درمنزل یا فضای مبله شده می توان به صورت کامل آن را اجرا کرد بدون این که محیط را آلوده کند. در صورتیکه برای اجرای کناف شما نیازمند هستید تمام وسایل منزل یا فضای مبله شده می توان به صورت کامل آن را اجرا کرد بدون این که محیط را آلوده کند. در صورتیکه برای اجرای کناف شما نیازمند هستید تمام وسایل منزل یا فضایی اجرایی را دقیقا مثل زمانی که نقاشی ساختمان دارید جمع آوری یا محافظت کنید.

🔻سقف کشسان،

سازگار با محیط زیست
نگهدارنده های سقف کشسان از آلومیینیم بسیار سبک و ظریف ساخته شده است. خود پارچه سقف از جنس پی وی سی قابل بازیافت است. همه این مواد سازگار با محیط زیست و قابل بازیافت هستند. در صورتی که مواد استفاده شده در کناف ها معمولا کامپوزیت یا گچ است که در صورت تخریب بلافاصله به زباله تبدیل می شود.

🔻ایمنی بسیار بالای این سقف نسبت به کناف
سقف کشسان نسبت به کناف وزن بسیار پائین تری دارد که همین امر باعث بالارفتن ایمنی سقف در هنگام حوادث غیر مترقبه می شود. کاملا ضد حریق است و درصورت بروز آتش سوزی کاملا منقبض شده و جمع میشود بدون اینکه ریزش یا ذوب شود. در صورتیکه اکثر کناف ها در صورت حوادثی مثل زلزله یا حریق خرد شده و پائین میریزد.

🔻نصب و راه اندازی سریع سقف کشسان نسبت به کناف های سنتی
کناف ها در محل ساختمان، ساخته نصب و رنگ آمیزی می شوند اما سقف کشسان فقط در محل نصب می‌شود. ادوات و تجهیزات نصب در این سقف از قبل ساخته شده و نیازی به هیچ گونه تغییر سازه ای در سقف شما نیست. این موضوع باعث می‌شود سرعت نصب و اجرایی تقریبا ۱۰ برابر بیشتر از کنافهای سنتی باشد و طبیعتا هزینه کمتری هم داشت باشید.

🔻بیشترین انعطاف پذیری نسبت به خمیدگی ها و برجستگی ها
سقف‌های Labell به نام سقف کششی یا سقف کشسان هم شناخته و نامیده می‌شوند، این نام گذاری تصادفی نیست بلکه برگرفته از یک ویژگی برجسته این سقف یعنی قابلیت کششی بودن آن است. به همین دلیل بیشترین انعطاف پذی را نسبت به سقف های کاذب موجود دارد. اهمیت این انعطاف پذیری وقتی خود را نشان می دهند که سقف شما دارای عمق،شیب یا خمیدگی های خاص باشد.

🔻قابلیت انواع نورپردازی مات و شفاف و آینه ای
سقف کشسان تنها سقفی است که هم قابلیت عبور و فیلتر نور طبیعی و هم مصنوعی را دارد. می توانید این نوع از سقف را از بیرون و داخل نورپردازی کنید. معمولا کناف ها از بیرون و کنارها قابلیت نورپردازی را دارند اما این نوع سقف قابلیت نورپردازی با پنهان کردن منبع نور را دارا می باشد.

🔻قابلیت انتقال و جابجایی آسان تر نسبت به کناف کناف ها بعد از نصب شدن بخش جدا نشدنی ساختمان می شوند و کوچکترین تغییری در آن منجر به تخریب می شود در صورتی که از یک قسمت ساختمان به قسمت دیگر و حتی از یک سازه به سازه دیگر قابل انتقال است. این ویژگی برای کسانی که به دلایلی نیاز به اجاره و تغییر چیدمان فضا دارند اهمیت زیادی دارد.

🔻امکان چاپ انواع تصاویر بر روی سقف کشسان
آسمان مجازی یا یک تصویر رویا گونه از طبیعیت یا یک اثر هنری کلاسیک می تواند تزئین کننده سقف زیبای شما باشد. به آسانی نمی توانید روی کامپوزیت، فیبر یا شیشه های استفاده شده در کناف چیزی چاپ کنید. اما در این نوع سقف هر تصویری که مایل باشید را می توانید چاپ کنید.