11
ژوئن

2- متریال_ نوسادکور

  • نیمه شفاف

یکی از زیباترین و جالب ترین ویژگی های این سقف ها این است که با نگاه کردن به آن تصور می شود از داخل سازه نور ساطع شده و خود سازه از شیشه ی مات ساخته شده است.
این افکت به دلیل اینکه متریال قسمتی از نور را از خود عبور می دهد ایجاد می شود. برای اینکه بتوان یک روز روشن را ایجاد کرد در زیرسازی سقف های نیمه شفاف از لامپ های LED استفاده می شود. استفاده از لامپ های LED پشت سقف ها این امکان را به طراحان می دهد که طراحی جالب و رویایی ایجاد کنند.
ترکیب سقف های ترنس پرنت با لاکر مات وچاپی یا فیبرنوری سقف را تبدیل به یک فضای وزین و زیبا می کند.

  • آرت پرینت

همیشه سقف های آرت پرینت را باید به عنوان مکمل یک طراحی عالی در نظر داشت و با استفاده از این سقف ها می توان هر طرح یا عکسی را چاپ نمود. این طرح ها می توان شامل طرح های مینیمال- سنتی- منظره- نقاشی از یک نقاش معروف- گل یا سوژه دیگری که با طراحی مکان همخوانی دارد باشند.
در بین سقف های آرت پرینت لابل سقف هایی که حالت پرینتی و حجمی دارند بسیار محبوب هستند زیرا نه تنها محیط را زیبا می کنند بلکه فضا را نیز به صورت مجازی بزرگ می کنند.
نمونه های چاپی را نه تنها روی سقف بلکه روی دیوار نیز می توان استفاده کرد. چاپ می تواند روی پارچه های ساتن- مات- ترنس پرنت و لاکر انجام شود.

  • APPLY
بیشتر بخوانید  طرح اپلای نوسادکور

سقف های کشسانی که با تکنولوژی اپلای تولید شده اند را بدون اغراق می توان بهترین طراحی معاصر امروزی نامید. با ورود سقف های پانچی به بازار یک انقلاب در جهان دکوراسیون داخلی ایجاد شد. این سقف ها افکت سه بعدی عالی ایجاد می کنند. در عین حال خود سقف حالت بی انتهایی را ایجاد می کند.
سقف های پانچی از2 یا چند سطح تشکیل شده اند که یکی از آن ها به عنوان زمینه و سطح های دیگر پانچی و دارای رشته هایی با طرح هایی مختلف هستند. این طرح ها می توانند به صورت اشکال هندسی منظم یا نامنظم باشند.